top of page

Saç Dökülmesi Neden Olur?

Hem erkeklerde hem de kadınlarda görülen saç dökülmesinin tıbbi adı “Androgenetik Alopesi”dir. Erkeklerde buna ek olarak “erkek kökenli kellik” olarak da adlandırılır. Saç çizgisi zaman içerisinde geriye gider ve seyrelmeler başlar. Genellikle ön hat denilen saçın üst bölgesi dökülür. Kadınlarda ise her bölgeden dökülme aynı anda meydana gelir.


Saç dökülmesinin, hormonal ve besinsel faktörler, kimyasal maddelere maruz kalmak, genetik yatkınlık, sistemik hastalıklar, kıl gelişimi bozuklukları, ilaçlar, psikolojik stres ve saçlı deri hastalıklarına bağlı olarak çok farklı nedenleri olabilir...


Fiora saç bakım ürünü, (ıso)kalite belgesine sahip olup bakanlık onaylıdır.İlk kullanımdan itibaren,15/20 Gün içinde saçlarınızın çoğaldığını göreceksiniz.Ürünümüz mavi değil beyaz serumdur.

328 görüntüleme1 yorum

Güncelleme tarihi: 26 Ara 2020

Serumumuz henüz ölmek üzüre olan hücreleri harakete geçirerek,kan akışını düzenler zayıflamış saçları kalınlaştırıp dökülmesini durdurur. Yeniden canlanan saçların yaşam süresini uzatır.Fiora saç bakım serumunu düzenli kullandığınız taktirde, ölmemiş olan hücrelerden tekrar saç oluşumu başlar, ve kaybettiğiniz saçlara tekrar kavuşmuş olursunuz.yıllar önce saçlarını kaybetmiş ,kafasında hiç saç kalmayan kişilere, fiora saç bakım serumunu önermiyoruz.


Ürünümüzün tüm belgeleri mevcuttur.Serum %90 oranında sonuç vermektedir. Ürünümüzü düzenli kullanım sayesinde 30 ile 45 gün içerisinde gözle görülür değişikler başlar.Kişinin yaşam tarzı,beslenme alışkanlıkları, ve yaşa bağlı olarak,sonuç vermeye başlar.


Fiora Dünyanın her yerinde olmaya aday yerli ve rakipsiz bir saç bakım serumudur.

Talep nereden gelirse gelsin biz oradayız.


İpucu:

Ürünlerimiz set olarak bizim standartlarımıza uygun şekilde kullanılırsa sonuç alamama gibi bir durum söz konusu olmamıştır.

50 yaş ve üzerine Fiora Saç Bakım Serumu önermiyoruz,50 yaşından sonraki bireylere etkisini genç bireylere göre daha az gösteriyor.


"Mucizelere İnanmanızı Sağlıyoruz"

421 görüntüleme0 yorum
bottom of page