top of page
Ardıç Tesisi

Ürün Kataloğu

Envanter: Envanter
DSC09568_edited_edited.jpg

Fiora Saç Bakım Serumu (ForWomen)

🔸Serumumuz henüz ölmek üzüre olan hücreleri harakete geçirerek,kan akışını düzenler zayıflamış saçları kalınlaştırıp dökülmesini durdurur. Yeniden canlanan saçların yaşam süresini uzatır.fiora saç bakım serumunu düzenli kullandığınız taktirde, ölmemiş olan hücrelerden tekrar saç oluşumu başlar, ve kaybettiğiniz saçlara tekrar kavuşmuş olursunuz.yıllar önce saçlarını kaybetmiş ,kafasında hiç saç kalmayan kişilere, fiora saç bakım serumunu önermiyoruz.

DSC09574_edited.jpg

Ardıç Katranı Özlü Şampuan

DSC09560edited.jpg

Fiora Saç Bakım Serumu

(ForMan)

  • Fiora saç bakım ürünü,(ıso) kalite belgesine sahip olup bakanlık onaylıdır.İlk kullanımdan itibaren,15/20 gün içerisinde saçlarınızın çoğaldığını göreceksiniz.Ürünümüz mavi değil beyaz serumdur.

  • Çıkan Saçlar Tekrar Dökülür mü?Ürünümüzü istikrarlı bir şekilde kullandığınız taktirde,saçlarınız istediğiniz gibi çoğalacak ve kalıcı olması sizin düzenli bakımınız sayesinde olacaktır.

  • Saçlarınızın dış etkenlerden etkilenerek yıpranması,yalnızca saçın gövdesinde değil,saç derisine yakın olan bölgelerde de oluşabilir.Bu durum aslında saç köklerinin sağlıklı olmasına rağmen saçların dökülmesine ne ve gövdenin de yeteri kadar beslenememesine neden olur

  • Saç dibi sorunlarını ortadan kaldırmak için FİORA tarafından geliştirilen özel formüllü bitkisel ve besleyici Ardıç Katranı Şampuanı,düzenli kullanımda saç dibi probremlerinizi gidermeye yardımcı olur.İçerdiği bitkisel ve besleyici formül sayesinde saçlarınızı besleyerek,saçlarınızı temizlerken bir taraftan da sağlıklı parlaklık kazandırır.

582709d4-6787-46e2-a119-da46737db5ac.jpg

Fiora Kaş-Kirpik Bakım Yağı

Gür,güçlü ve kolay dökülmeyen kirpik ve kaşlarınız varsa, ya genetik olarak epeyce şanslısınız ya da pek fazla maskara kullanmıyor, göz makyajı yapmıyorsunuz demektir. Çünkü her ne kadar doğuştan sağlıklı kirpikleriniz olsa da bir çok nedenden ötürü zayıflıyorlar.

Maskara kullanmak, yaşın ilerlemesiyle değişen hormon dengesi veya çeşitli hastalıklar kirpik ve kaşlarımızda dökülmelere, kopmalara, dolayısıyla azalmalara neden oluyor. Kirpik ve kaşları güçlendirmek, dökülmelerini engellemek ve çoğaltmak ise Fiora Kaş-Kirpik Bakım Yağı ile mümkün oluyor .

DSC09547_edited_edited_edited_edited.jpg

Fiora DermaRoller

Dermaroller aparatı cilt üzerinde gezdirerek küçük cilt ponksiyonları oluşturmak, cildin onarımını tetikleyen yeni kolajen üretimini tetiklemek ve cildin kendi kendini yenileme sürecini başlatmak hedeflenir. Kollajen, bağ dokusunda bulunan ve amino asitlerden oluşan vücut proteinidir. Cildin sıkılık, kuvvet ve elastikiyetine yardımcı olan kısmıdır.  

Dermaroller etkisi nedir?

Dermaroller uygulaması ile oluşturulan mikro-hasarlar vücudun tamir sürecini tetikler. Yani cilt bu hasarları iyileştirmek için aşırı kolajen üretmeye başlar. Aynı zamanda elastinin oluşumunu stimüle eden büyüme faktörlerinin salınmasına ve kan dolaşımını arttırması neden olmaktadır.  Böylece yaşlı ve kuru cildin yenilenmesi, ölü tabakanın uzaklaştırılarak alttan yeni hücrelerin gelmesi ile birlikte cilde anti-aging katkılar sağlamaktadır

DSC00473.JPG

Fiora Sakal Bakım Serumu

Sakal ve bıyık geçmişten günümüze erkeklik sembolü olmaya devam ediyor. Özellikle hipster modasının dünyayı kasıp kavurması ile birlikte sakal ve bıyığa rağbet arttı.

Saçlı bir görünümün erkekler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Ancak sakal ve bıyık da erkeklerde özgüven açısından büyük önem taşıyor. Bazı erkekler istedikleri yoğunlukta sakal ve / veya bıyığa sahip olmayabilir ya da bazı yüzündeki bazı bölgelerde eşit kıl dağılımı olmayabilir.

Erkeklerde yüz kıllarının seyrek oluşunun ya da dökülmesinin en büyük nedeni kalıtımsal. Ne yazık ki dökülen yüz kılları kontrolümüz altında değil. Sakal ya da bıyığın dağılımı, sıklığı, kalitesi ve dokusu tamamen genlerimizden bize miras kalıyor. Ergenlik döneminden sonra sakal ya da bıyığınızda bir seyreklik varsa bunu Fiora Sakal Serumu ile çözmek mümkün.

bottom of page